• 1

  • 4

  • 3

  • 2

אודות

תפיסה חינוכית ותרבותית

חיבור לקהילה

דוליארט

דוליארט (המרכז למחול שוהם בע"מ) הוקם בשוהם בשנת 1999, על ידי דולי זורניצר בשיתוף
החברה העירונית לתרבות, נוער וחוגי ספורט (חמש) בע"מ.
בבית הספר נלמדים כל סגנונות המחול תוך דגש על חיבור בין שלושה אלמנטים עיקריים:
עולם המחול, תפיסה חינוכית ותרבותית מובנית וחיבור לקהילה.

בבית הספר פועל צוות של מורים, כוריאוגרפים ועובדים נוספים,
שאת כולם מאחדת אהבה גדולה לרקדנים, לעשייה, ליצירה בכלל ולתחום המחול בפרט.המשך קריאה >
המורים הם בוגרי מוסדות אקדמיים מוכרים, בעלי תואר במחול, נבחרים בקפידה
ומלווים את התלמידים שנים רבות.
בדרך זו אנו דואגים לרצף הלימודי של הרקדנים, במינימום שינויים במבנה המקצועי והאישיותי
של הצוות ובשיטות הלימוד.

תפיסה חינוכית ותרבותית

במהלך השיעורים והחזרות צוות המורים מעביר מערכי שיעור מקצועיים, הדורשים בגרות והתמדה מצד התלמידים.
תכונות אלו מסייעות לתלמידים בתחומי חיים אחרים, כמו הרגלי למידה נכונים בבית הספר והצטיינות בפעילויות ספורט.

תכנית הלימודים בבית הספר היא מובנית וצומחת. הרקדנים מקבלים בכל שנה ערכים מוספים המותאמים הן לגילם
והן לשלב המקצועי בו הם נמצאים. התכנית בנויה לרקדנים מגיל 3 עד 18.
המשך קריאה >

כחלק מהתפיסה החינוכית, לצד הפעילות השוטפת, מציע בית הספר מסלול למצטיינים, מסלול לבוגרים ומסלול לרקדנים חובבים.

חיבור לקהילה

בית הספר רואה בקהילת שוהם והסביבה שותפה משמעותית ופעילה ומכאן שאנו פועלים לקירוב הרקדנים אליה.
בית הספר עורך שיעורים פתוחים, המאפשרים להורים להתרשם מהשיעורים בהם משתתפים ילדיהם, מהתנהלות המורים, ממהלכי השיעור
ומהתקדמותם המקצועית של הרקדנים.
אנו רואים בהורים שותפים משמעותיים ביותר ומפתח להתמדה ולהצלחה של רקדני בית הספר.

בבית הספר פועלות להקות ייצוגיות, הן בתחום הג'אז והן בתחום המחול הישראלי.המשך קריאה >
הלהקות מייצגות את בית הספר, את שוהם ואת מדינת ישראל באירועים יישוביים, בפסטיבלי מחול בארץ ובעולם,
בכנסי מחול, בתחרויות, בקורסים ובפרויקטים גדולים.
רקדני בית הספר והמורים פועלים בקהילה לאורך השנה, משתתפים בכל האירועים היישוביים, מתנדבים בפרויקטים שונים
ועושים מאמץ רב לקרב את קהילת שוהם לבית הספר ואת קהילת בית הספר לקהילת היישוב.

מאות רקדני בית הספר רוקדים בחמישה מתקנים, בכולם רצפה תקינה ואביזרים טכניים ברמה הגבוהה ביותר
וכולם ממוקמים במרכז שוהם: הסטודיו בבית התרבות, סטודיו גלריה בית התרבות, הסטודיו בכותר הפיס, 2 חדרי סטודיו במשכן אמנויות הבמה.

אודות
תפיסה חינוכית ותרבותית
חיבור לקהילה

בלט קלאסי

הבלט הקלאסי הוא אחד מתחומי הליבה של בית הספר.
לימוד הבלט הקלאסי הינו אחד התחומים המשמעותיים ביותר ואנו עושים רבות לעידוד הרקדנים
ולשילוב הבלט כחלק מתכנית הלימודים שלהם.

בבית הספר שני מסלולים שונים לבלט, האחד מבוסס על שיטת האקדמיה האמריקאית לבלט והשני אירופאי בגישתו.
החל מחטיבת הביניים רשאים הרקדנים לבחור את המסלול המתאים להם יותר.
למסלול המצטיינים אנו ממליצים לחוות את שתי השיטות בו זמנית.

שיעורי הבלט הקלאסי מתחילים בגיל 6, לאחר שהרקדנים רכשו כלים ראשונים והחלו להבין את שפת המחול.

 

האקדמיה האמריקאית לבלט – "פרסי הביצוע"

תכנית האקדמיה האמריקאית לבלט כוללת רפרטואר של קומפוזיציות מוכנות על פי שלבי הלימוד השונים
וניתנת ליישום בכל בית ספר לבלט.
התכנית משרתת מורים בארה"ב וברחבי העולם כולו.
במסגרת התכנית, 12 רמות שמורכבותן עולה בכל רמה.
הרקדנים לומדים את הקומפוזיציות במהלך שנה, משפרים את היכולות הטכניות שלהם
ובסוף התהליך מתקיים מופע 'פרסי הביצוע' (Performance Awards).
התכנית נותנת מענה לכל רקדן, בכל גיל, ומאפשרת לו ליהנות מההכרה בהישגיו.
במסגרת המופע רוקד כל תלמיד ריקוד סולו בפני קהל ההורים והחברים.
במופעים נוכח נציג מהאקדמיה האמריקאית לבלט, המעניק לכל משתתף תעודה ומדליה כהכרה עבור הישגיו.

להקות ייצוג

בבית הספר פועלות להקות ייצוגיות, בשני תחומים: ג'אז ומחול ישראלי.

הלהקות הייצוגיות מייצגות את בית הספר ואת שוהם בהופעות, תחרויות, טקסים ממלכתיים,
הופעות בחו"ל ופרויקטים מיוחדים.
רקדני הלהקות חווים סדנאות ייחודיות, מפגשים עם יוצרים מובילים מעולם המחול וקורסי העשרה מגוונים.

במסלול הג'אז, רוקדים התלמידים עד כיתה ה' בקבוצות המחולקות על פי גיל ורמה.
בשנים אלו הם רוכשים יסודות ומפתחים טכניקה.
בכיתות ה'-ו' עוברים ללהקות עתודה  המכינות אותם לפעילות בלהקות הייצוג.

החל מכיתה ז', מצטרפים הרקדנים במסלול הג'אז ללהקות הייצוגיות.
בכל שנה עוברים הרקדנים ללהקה בוגרת יותר, עד ללהקה הייצוגית של בית הספר (כיתות יא'-יב').
הרקדנים בלהקות משתתפים כאמור, בכל הפרויקטים הייצוגיים ונדרשים למחויבות ולנכונות רבה להשקיע בתחום.

במסלול המחול הישראלי, נכנסים הרקדנים ללהקות הייצוג מגיל צעיר יותר (כיתה ג'). כל הלהקות, כולל הצעירות ביותר, משתתפות בפרויקטים התואמים לגיל הרקדנים ומייצגות את בית הספר והיישוב בגאווה רבה (הצעירות ביותר בפרויקטים ובפסטיבלים ארציים של להקות אפרוחים, כיתות ה' – ו' בפרויקטים ובפסטיבלים ארציים) הרקדנים הבוגרים, רקדני להקת נעורים, מייצגים את שוהם גם בטקסים לאומיים, בהופעות ותחרויות בארץ ובחו"ל.

תכנית מצוינות

בית הספר שם לו למטרה לקדם את הרקדנים שלו, כך שיוכלו להשתלב בעתיד במסגרות מחול מקצועיות.

בדוליארט נבנה מסלול המספק מענה מקצועי הולם, מקדם את הרקדנים ומביא אותם לתוצאות הרצויות.

לצורך כך, נקבעה מסגרת לימודים הכוללת מינימום של 12 שעות שבועיות,
במסגרתן מחויבים הרקדנים בשיעורי טכניקה מגוונים ובכלל זה, בתוספת לבלט הקלאסי ולמחול המודרני,
גם קומפוזיציה ולימוד שיטת גרהאם. בנוסף כוללת התכנית סדנאות של כוריאוגרפים שונים,
שיעורי היפ-הופ ורפרטואר מגוון ללהקות.

תוצרי התכנית באים לידי ביטוי , בכל שנה, בערבים ייחודים בהם רקדני המסלול מופיעים מול קהל:

2012 -"האנסמבל" – עידו תדמור

עידו תדמור ביצע פרויקט כלל ארצי, בו עבד עם רקדנים מצטיינים בפורמטים שונים.
קבוצת המצטיינים של דוליארט נבחרה כאחת משלושת הקבוצות עמן עבר תהליך,
שבסופו הציגו את העבודות במרכז סוזן דלל.

2013 – "אנסמבל" – משה אפרתי ורמה גורן חכימי

משה אפרתי, מראשני הרקדנים של להקת בת שבע, הקים בשנת 1978 את להקת "קול ודממה"
בה רקדו רקדנים חרשים ושומעים, כאשר שילוב כזה בזמנו היה חדשני.
יצר עבור להקות שונות בישראל ובאירופה ולאורך השנים זכה בפרסים רבים, ביניהם: פרס ישראל למחול בשנת 1977.
קבוצת המצטיינים של דוליארט שחזרו 3 קטעים מעבודותיו של משה אפרתי, מתוך היצירות "מיתוס", "תמונה" ו"טיוטות"
שגרפו הצלחות בארץ ובעולם בהנחייתו ובהנחיית רמה גורן חכימי.

 2014 – "הברווז" – יוני סוטחי

יוני סוטחי, זוכה פרס "פסטיבל גוונים במחול" העלה בשנתיים האחרונות 3 יצירות שקצרו ביקורות מצוינות
וסומן כאחד הכוריאוגרפים המבטיחים שפועלים בזירת המחול הישראלית.
עבד עם רקדני תכנית המצוינות של דוליארט על היצירה "ברווזים" שנוצרה כאדפטציה ליצירת סולו של יוני ("ברווז")
בביצועה של הרקדנית אוריין יוחנן, שגם עבדה עם רקדני הפרויקט. היצירה הוצגה בפני קהל במרכז סוזן דלל.

 2015 – "זוגות זוגות" ו-"Inner Beat" – נועה ומיכל גימלשטיין

נועה ומיכל גימלשטיין, זוכות פסטיבל Ballet De Toscana ,שבו לישראל לאחר שנים רבות בהן פעלו
ברחבי העולם עם הכוריאוגרפים עמנואל גת ושלומי ביטון.
הן עבדו עם תכנית המצוינות של דוליארט עשרה חודשים במהלכם הועלו העבודות בהיכל התרבות
מודיעין ובאירועי מחול שונים ברחבי הארץ.

הגיל הרך

מסלול הגיל הרך הוא השלב הראשון בכניסתם של הרקדנים לבית הספר
ומשום כך אנו משקיעים מחשבה רבה ומשאבים רבים ביישומו.

בית הספר מקבל באהבה תלמידים בגילאי 3-6 לעולם קסום של מחול, מוסיקה ותנועה.
השיעורים מתוכננים כמבוא לסגנונות המחול השונים, במהלכם נחשפים הרקדנים לטכניקות השונות,
מה שמאפשר להם לבחור את סגנון המחול המועדף עליהם בסיום המסלול.

המורים, המתמחים בגיל הרך, מקפידים על העברת השיעורים באופן חוויתי.
מסלול הגיל הרך מתוכנן כמסלול יצירתי, המאפשר לרקדנים הצעירים להרחיב את הדמיון,
להכיר את גופם ולפתח קואורדינציה וקצב מוסיקלי.

ברייקדאנס – היפ הופ

ההיפ-הופ צמח מתוך מוסיקת ה"ראפ" (דיבור קצבי) ומוטיבים שונים של "מוסיקה שחורה", שהתפתחה בפרברי ניו יורק.
הסגנון משלב בסיס של ג'אז עם מוטיבים של "שבירת" הגוף ו"הפרדת" חלקי גוף שונים (isolation).
בדוליארט אנו רואים בהיפ-הופ ובברייקדאנס סגנונות משלימים לסגנונות המחול האחרים,
המפתחים מאוד את הקצב המוסיקלי והכושר הגופני. השיעורים מיועדים לשני סוגי קהלים:

  • לרקדנים בבית הספר הלומדים שעות רבות, כולל בלט קלאסי ושיעורי טכניקה שונים.
    קבוצת רקדנים זו מקבלת משיעורי ההיפ-הופ יכולת טכנית וקצבית שאיננה קיימת בסגנונות אחרים
    ומביאה לידי ביטוי יכולות פיסיות ואישיותיות שונות.
  • תלמידים המעוניינים בהיפ-הופ או בברייקדאנס בלבד ואינם מעוניינים ברכישת טכניקות אחרות של מחול.
    בשל שונות הסגנונות, תלמידים במסלולים אלו נהנים משיעורים דינמיים באיכות גבוהה
    ולמרות שאינם רוכשים שיעורי טכניקה נוספים, הם מגיעים להישגים מצוינים.

לצד הקבוצות הרגילות, קיימת בבית הספר להקת היפ-הופ ייצוגית, המופיעה באירועים שונים ומתחרה בתחרויות ארציות.

פלמנקו

פלמנקו הוא סגנון מוזיקה צועני שהתפתח באנדלוסיה בדרום ספרד וספג השפעות תרבותיות של
עמים שונים: ספרדים, צוענים, מוסלמים ואף יהודים.

הפלמנקו הינו סגנון מוזיקלי מורכב ומיוחד.

מקורו של הפלמנקו בשירת הרועים בהרים. בהמשך התפתחותו צורפה הגיטרה, שהייתה כלי ליווי
פופולרי בספרד, מחיאות הכפיים (פאלמאס) ורקיעות רגליים קצביות. רק מאוחר יותר התפתח
הריקוד. כך נוצר השילוש המפורסם: שירה, גיטרה וריקוד. בשנות השבעים של המאה ה-20,
הצטרף הקחון תוף הפלמנקו.

בהשפעתו של אמן הגיטרה פאקו דה לוסיה, נוספו לפלמנקו כלים מודרניים כגיטרה חשמלית, באס,
חליל צד, סקסופון ועוד.

הפלמנקו נחלק לסגנונות שונים, שלכל אחד מהם קצב (קומפאס) משלו והרמוניות מסוימות.

לפלמנקו בגדים ואביזרים מיוחדים, כמו: נעלי עקב, חצאית/שמלה שופעת בד, מניפה, קסטנייטות,
מנטון (צעיף) ועוד.

דולי זורניצר

מייסדת בית הספר והמנהלת האמנותית.
מורה וכוראוגרפית, בוגרת תואר ראשון במחול ובעלת תעודת הוראה מטעם משרד החינוך באקדמיה למחול ע"ש רובין, ירושלים. מתמחה בהוראת מחול מודרני, ג'אז ומחול ישראלי.
המשך קריאה >
במסגרת לימודיה השתלמה בuniversity of Massachusetts Amherst . רקדה בלהקת הורה נעורים, הורה בוגרת, להקת הסטודנטים ירושלים ולהקת כרמון, והופיעה בפסטיבלים רבים ברחבי העולם. השתתפה כרקדנית במחזות זמר ובהפקות תאטרון וטלוויזיה, ביניהן: ברנשים וחתיכות, יוסף וכותנת הפסים ועוד.

בוגרת השתלמויות בבתי הספר החשובים בעולם בתחום המחול:
dance center , Alvin Ailey , Martha graham school Broadway בניו יורק, place ו pineapple בלונדון, סמינר הקיבוצים ומתא"ן בישראל. שמשה ככוראוגרפית של להקת המחול הישראלי 'אורנים' בלונדון שם רקדה בקבוצת המחול של אדם בנג'מין, המשלבת כוראוגרפיות לרקדנים מקצועיים ולרקדנים בכיסאות גלגלים.
השתלמה ועבדה כמדריכה מוסמכת בשיטת calanetics בסטודיו c. שימשה כמנהלת אומנותית וככוראוגרפית של להקות בבית הספר 'מחולה' בירושלים ועבודותיה אף הפכו לחלק מהרפרטואר הקבוע של הלהקות.

בשנת 1995 הקימה את מגמת המחול בחטיבת הביניים בשוהם ובשנת 1998 הקימה את "דוליארט" (המרכז למחול שוהם בע"מ).

הכירו את צוות המורים

  • סתיו גלעד – היפ הופ

    בוגרת המסלול להכשרת רקדנים "ורטיגו" ירושלים.
    בעלת תעודת הדרכה מטעם מכון וינגייט.
    רקדנית בהפקות רבות. בין היתר בפסטיגל (high school פסטיגל ) 2015.

  • נועה עוז סתר – בלט קלאסי ורפרטואר

    רקדנית וכוריאוגרפית. בוגרת הוראת מחול בסמינר הקיבוצים.
    רקדנית בלהקה של עידו תדמור ביצירות : "הסיר של סימה" , "תא", "אוראנוס", "נטע" (סולנית).

  • אתי אסתר סויסה – היפ הופ

    כוריאוגרפית ורקדנית מתמחה בסגנון ההיפהופ והגאז פאנק.
    בעלת תעודת הוראה למחול ממכון וינגייט .
    שופטת עלית של תחרות ה – HHI העולמי.

  • שיר גוטמן – היפ הופ

    בוגרת תואר BE.D
    בעלת תעודת הוראה במחול מטעם סמינר הקיבוצים.
    התמחות בהיפ הופ בהדרכת מורן קורן במכון וינגייט

  • תומר ברקו – מחול עכשווי

    בוגר דוליארט
    משרת במעמד רקדן מצטיין בצה"ל
    רקדן במסלול להכשרת רקדנים בביכורי העיתים
    מדגים ראשי של נעמי פרלוב בארץ ובעולם

  • יעל שטרול – ג'אז

    בוגרת בית הספר למחול דוליארט
    שירתה כקצינת חינוך גופני בחיל האויר
    סטודנטית לתואר ראשון במחול בסמינר הקיבוצים

  • בר שידלו – ג'אז ומחול ישראלי

    סטודנטית שנה שלישית באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.
    רקדנית בלהקת האנסמבל של האקדמיה.
    מורה לג׳אז ומחול ישראלי בלהקות "מחולה" ירושלים.

  • תמר דנן – בלט קלאסי

    בוגרת תואר ראשון במחול מטעם האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. עברה את הבחינות ל- Royal Academy of London Dance) RAD).

  • ענת רפאל – ג'אז ומחול ישראלי

    בוגרת תואר ראשון בחינוך B.Ed . בוגרת תכנית N.B.D.T של נדין בומר . מורה וכוריאוגרפית בסגנונות הג'אז והמחול הישראלי.

  • עומר דויטש – מחול ישראלי

    בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך (B.E.D) מטעם מכללת סמינר הקיבוצים וסטודנטית לתואר שני בחינוך. כוריאוגרפית בסגנון המחול ישראלי העכשווי.

  • נועה גימלשטיין – מסלול מצטיינים

    בוגרת האקדמיה של נדין בומר. רקדנית בלהקת "עמנואל גת". עבודותיה "אינוליד" ו "הבת של יענה" זכו בפסטיבל Ballet de Toscana

  • מיכל גימלשטיין – מסלול מצטיינים

    בוגרת האקדמיה של נדין בומר. רקדנית בלהקת " DEDE ". עבודותיה "אינוליד" ו – "הבת של יענה" זכו בפסטיבל Ballet de Toscana.

  • מור בר זכאי – רפרטואר ומודרני

    בוגרת לימודי מחול גבוהים ב – The School of Toronto Danced Theater. רקדה בלהקת Kemi Collective בטורונטו, קנדה.

  • אור פלדמן – פלמנקו

    תלמידתה של המאסטרה סילביה דוראן. זכתה במקום הראשון בתחרות "קרן עדי". סולנית בלהקתן של כרמן מלוני וכריסטינה בניטז'.

  • סתיו גלעד – היפ הופ

    בוגרת המסלול להכשרת רקדנים "ורטיגו" ירושלים.
    בעלת תעודת הדרכה מטעם מכון וינגייט.
    רקדנית בהפקות רבות. בין היתר בפסטיגל (high school פסטיגל ) 2015.

  • נועה עוז סתר – בלט קלאסי ורפרטואר

    רקדנית וכוריאוגרפית. בוגרת הוראת מחול בסמינר הקיבוצים.
    רקדנית בלהקה של עידו תדמור ביצירות : "הסיר של סימה" , "תא", "אוראנוס", "נטע" (סולנית).

  • אתי אסתר סויסה – היפ הופ

    כוריאוגרפית ורקדנית מתמחה בסגנון ההיפהופ והגאז פאנק.
    בעלת תעודת הוראה למחול ממכון וינגייט .
    שופטת עלית של תחרות ה – HHI העולמי.

  • שיר גוטמן – היפ הופ

    בוגרת תואר BE.D
    בעלת תעודת הוראה במחול מטעם סמינר הקיבוצים.
    התמחות בהיפ הופ בהדרכת מורן קורן במכון וינגייט

  • תומר ברקו – מחול עכשווי

    בוגר דוליארט
    משרת במעמד רקדן מצטיין בצה"ל
    רקדן במסלול להכשרת רקדנים בביכורי העיתים
    מדגים ראשי של נעמי פרלוב בארץ ובעולם

  • יעל שטרול – ג'אז

    בוגרת בית הספר למחול דוליארט
    שירתה כקצינת חינוך גופני בחיל האויר
    סטודנטית לתואר ראשון במחול בסמינר הקיבוצים

  • בר שידלו – ג'אז ומחול ישראלי

    סטודנטית שנה שלישית באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.
    רקדנית בלהקת האנסמבל של האקדמיה.
    מורה לג׳אז ומחול ישראלי בלהקות "מחולה" ירושלים.

  • תמר דנן – בלט קלאסי

    בוגרת תואר ראשון במחול מטעם האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. עברה את הבחינות ל- Royal Academy of London Dance) RAD).

  • ענת רפאל – ג'אז ומחול ישראלי

    בוגרת תואר ראשון בחינוך B.Ed . בוגרת תכנית N.B.D.T של נדין בומר . מורה וכוריאוגרפית בסגנונות הג'אז והמחול הישראלי.

  • עומר דויטש – מחול ישראלי

    בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך (B.E.D) מטעם מכללת סמינר הקיבוצים וסטודנטית לתואר שני בחינוך. כוריאוגרפית בסגנון המחול ישראלי העכשווי.

  • נועה גימלשטיין – מסלול מצטיינים

    בוגרת האקדמיה של נדין בומר. רקדנית בלהקת "עמנואל גת". עבודותיה "אינוליד" ו "הבת של יענה" זכו בפסטיבל Ballet de Toscana

  • מיכל גימלשטיין – מסלול מצטיינים

    בוגרת האקדמיה של נדין בומר. רקדנית בלהקת " DEDE ". עבודותיה "אינוליד" ו – "הבת של יענה" זכו בפסטיבל Ballet de Toscana.

  • מור בר זכאי – רפרטואר ומודרני

    בוגרת לימודי מחול גבוהים ב – The School of Toronto Danced Theater. רקדה בלהקת Kemi Collective בטורונטו, קנדה.

  • אור פלדמן – פלמנקו

    תלמידתה של המאסטרה סילביה דוראן. זכתה במקום הראשון בתחרות "קרן עדי". סולנית בלהקתן של כרמן מלוני וכריסטינה בניטז'.

מערכת שעות

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
אביבים ייצוגית
כיתות ז-ח
15.30
17.00
ניצנים ייצוגית
כיתות ו
15.30
16.45

להקת ניצנים
כיתות ה
16.45
18.00
להקת ניצניםבר שידלו
מודרני
כיתות ד-ו
15.30
16.30
מודרנימור בר זכאי

מודרני
כיתות ז-ט
16.30
18.00
מודרנימור בר זכאי
אביבים ייצוגית
כיתות ז-ח
15.30
17.00
אביבים ייצוגיתמור בר זכאי
ניצנים ייצוגית
כיתות ו
15.30
16.45
ניצנים ייצוגיתעומר דויטש

להקת ניצנים
כיתות ה
16.45
18.00
להקת ניצניםעומר דויטש
עלומים ייצוגית
כיתות ט
17.00
18.30

להקת נעורים
כיתות י
18.30
20.00
להקת נעוריםתומר ברקו
עלומים ייצוגית
כיתות ט
17.00
18.30
עלומים ייצוגיתמור בר זכאי

נעורים ייצוגית
כיתות יא-יב
18.30
20.00
נעורים ייצוגיתמור בר זכאי
להקת עופרים
כיתות ב-ג
18.00
19.15
להקת עופריםבר שידלו
מודרני
תיכון ובוגרים
18.00
19.30
מודרנימור בר זכאי
להקת עופרים
כיתות ב-ג
18.00
19.15
להקת עופריםעומר דויטש
נעורים ייצוגית
כיתות יא-יב
20.00
21.30
להקת נעורים
כיתות י
20.00
21.30
להקת נעוריםמור בר זכאי

ראשון

  • אביבים ייצוגית
    15.30 - 17.00
  • עלומים ייצוגית
    17.00 - 18.30
  • להקת נעורים
    18.30 - 20.00
  • נעורים ייצוגית
    20.00 - 21.30

שני

  • ניצנים ייצוגית
    15.30 - 16.45
  • להקת ניצנים
    16.45 - 18.00
  • להקת עופרים
    18.00 - 19.15

שלישי

  • מודרני
    15.30 - 16.30
  • מודרני
    16.30 - 18.00
  • מודרני
    18.00 - 19.30

רביעי

  • אביבים ייצוגית
    15.30 - 17.00
  • עלומים ייצוגית
    17.00 - 18.30
  • נעורים ייצוגית
    18.30 - 20.00
  • להקת נעורים
    20.00 - 21.30

חמישי

  • ניצנים ייצוגית
    15.30 - 16.45
  • להקת ניצנים
    16.45 - 18.00
  • להקת עופרים
    18.00 - 19.15
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
היפ הופ
כיתות ה-ו
15.30
16.30
היפ הופסתיו גלעד

Mini Crew היפ הופ
כיתות ג-ד
16.30
17.45
Mini Crew היפ הופאתי אסתר סויסה

Junior Crew היפ הופ
17.45
19.15
Junior Crew היפ הופאתי אסתר סויסה

ייצוגית Crew היפ הופ
ייצוגית
19.15
21.15
ייצוגית Crew היפ הופאתי אסתר סויסה
ג'אז לירי
חטיבה
15.30
17.00
ג'אז לירייעל שטרול
היפ הופ
כיתות ה-ו
15.30
16.30
היפ הופלירון אפרתי

Mini Crew היפ הופ
כיתות ג-ד
16.30
17.30
Mini Crew היפ הופלירון אפרתי

Junior Crew היפ הופ
17.30
19.00
Junior Crew היפ הופלירון אפרתי
להקת אפרוחים
כיתות א-ב
16.30
17.30

פצפוצים
גן חובה
17.30
18.15
פצפוציםענת רפאל
ג'אז לירי
כיתות ה-ו
17.00
18.15
ג'אז לירייעל שטרול

ג'אז לירי
תיכון
18.30
20.00
ג'אז לירייעל שטרול
פרויקט מצטיינים חטיבה
חטיבה
18.00
20.00
ייצוגית Crew היפ הופ
ייצוגית
19.00
20.30
פרויקט מצטיינים תיכון
תיכון
20.00
22.00

ראשון

  • להקת אפרוחים
    16.30 - 17.30
  • פצפוצים
    17.30 - 18.15

שני

  • היפ הופ
    15.30 - 16.30
  • Mini Crew היפ הופ
    16.30 - 17.45
  • Junior Crew היפ הופ
    17.45 - 19.15
  • ייצוגית Crew היפ הופ
    19.15 - 21.15

שלישי

  • פרויקט מצטיינים חטיבה
    18.00 - 20.00
  • פרויקט מצטיינים תיכון
    20.00 - 22.00

רביעי

  • ג'אז לירי
    15.30 - 17.00
  • ג'אז לירי
    17.00 - 18.15
  • ג'אז לירי
    18.30 - 20.00

חמישי

  • היפ הופ
    15.30 - 16.30
  • Mini Crew היפ הופ
    16.30 - 17.30
  • Junior Crew היפ הופ
    17.30 - 19.00
  • ייצוגית Crew היפ הופ
    19.00 - 20.30
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
בלט רמה 5
כיתות ד-ה
15.30
16.45
בלט רמה 5תמר דנן

בלט רמה 1
כיתות א-ב
16.45
17.45
בלט רמה 1תמר דנן

בלט רמה 3
כיתות ב-ג
17.45
18.45
בלט רמה 3תמר דנן

בלט רמה 10
18.45
20.15
בלט רמה 10תמר דנן

פוינט ממשיכות
20.15
21.15
בלט רמה 7
15.45
17.00
בלט רמה 7תמר דנן
בלט רמה 5
כיתות ד-ה
15.30
16.45
בלט רמה 5תמר דנן

בלט רמה 1
כיתות א-ב
16.45
17.45
בלט רמה 1תמר דנן

בלט רמה 3
כיתות ב-ג
17.45
18.45
בלט רמה 3תמר דנן

בלט רמה 10
18.45
20.15
בלט רמה 10תמר דנן

פוינט ממשיכות
20.15
21.15
בלט רמה 7
15.45
17.00
בלט רמה 7תמר דנן
ריקוד על עמוד
חטיבה
16.30
17.30

ריקוד על עמוד
חטיבה ותיכון
17.30
18.30

ריקוד על עמוד
כיתות ד-ו
18.30
19.30

ריקוד על עמוד
18+
19.30
20.30
בלט קלאסי מאסטר חד שבועי
כיתות ט-י
17.00
18.30

רפרטואר ניאו קלאסי מאסטר
18.30
20.00

ראשון

  • בלט רמה 5
    15.30 - 16.45
  • בלט רמה 1
    16.45 - 17.45
  • בלט רמה 3
    17.45 - 18.45
  • בלט רמה 10
    18.45 - 20.15
  • פוינט ממשיכות
    20.15 - 21.15

שני

  • בלט רמה 7
    15.45 - 17.00

שלישי

  • ריקוד על עמוד
    16.30 - 17.30
  • ריקוד על עמוד
    17.30 - 18.30
  • ריקוד על עמוד
    18.30 - 19.30
  • ריקוד על עמוד
    19.30 - 20.30

רביעי

  • בלט רמה 5
    15.30 - 16.45
  • בלט רמה 1
    16.45 - 17.45
  • בלט רמה 3
    17.45 - 18.45
  • בלט רמה 10
    18.45 - 20.15
  • פוינט ממשיכות
    20.15 - 21.15

חמישי

  • בלט רמה 7
    15.45 - 17.00
  • בלט קלאסי מאסטר חד שבועי
    17.00 - 18.30
  • רפרטואר ניאו קלאסי מאסטר
    18.30 - 20.00
ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי
פלמנצ'יק
א-ד
16.30
17.30
פלמנצ'יקאור פלדמן

אנסמבל פלמנקו
חטיבה ותיכון
17.30
19.00
אנסמבל פלמנקואור פלדמן
היפ הופ
כיתות ג-ד
16.30
17.30
היפ הופסתיו גלעד

היפ הופ
כיתות א-ב
17.30
18.30
היפ הופסתיו גלעד

חדש! ריקוד על עקבים
18.30
19.30
להקת אפרוחים
כיתות א-ב
16.30
17.30

פצפוצים
גן חובה
17.30
18.15
פצפוציםענת רפאל
היפ הופ
כיתות ג-ד
16.30
17.30
היפ הופשיר גוטמן

היפ הופ
כיתות א-ב
17.30
18.30
היפ הופשיר גוטמן

היפ הופ
חטיבה
18.30
19.30
היפ הופשיר גוטמן
מחול יצירתי
טרום חובה
17.00
17.45
מחול יצירתיאביגיל אילן

מחול יצירתי
חובה
17.45
18.30
מחול יצירתיאביגיל אילן

אנסמבל פלמנקו
חטיבה ותיכון
18.30
20.00
אנסמבל פלמנקואור פלדמן

ראשון

  • פלמנצ'יק
    16.30 - 17.30
  • אנסמבל פלמנקו
    17.30 - 19.00

שני

  • היפ הופ
    16.30 - 17.30
  • היפ הופ
    17.30 - 18.30
  • חדש! ריקוד על עקבים
    18.30 - 19.30

שלישי

  • להקת אפרוחים
    16.30 - 17.30
  • פצפוצים
    17.30 - 18.15

רביעי

  • מחול יצירתי
    17.00 - 17.45
  • מחול יצירתי
    17.45 - 18.30
  • אנסמבל פלמנקו
    18.30 - 20.00

חמישי

  • היפ הופ
    16.30 - 17.30
  • היפ הופ
    17.30 - 18.30
  • היפ הופ
    18.30 - 19.30
No events available!

פרוייקטים

לצד הלמידה השוטפת, משתתפים הרקדנים לאורך כל השנה באירועים
שונים, לוקחים חלק בפרויקטים ובמופעי שיא
זאת במטרה להעשיר את עולמם הפנימי, לחשוף אותם ליצירה בתחום
המחול ולאפשר לרקדנים ולקהילה לראות תוצרים של התהליכים
אותם הם עוברים במהלך השנה

אירועים יישוביים:

  • השתתפות באירועים המרכזיים בחגים
  • הופעות בפתיחת מתקני ציבור
  • הופעות בפני בתי הספר ביישוב, עם רפרטואר הלהקות

פרויקטים ברמה הלאומית:

  • טקס פתיחת המכבייה.
  • טקסי הדלקת המשואות בהר הרצל.
  • ערבי פתיחה וסיום בפסטיבל כרמיאל.
  • מצעד החיים
  • פרויקט "ג'נסיס"
  • פרויקט "תגלית"

תחרויות:

  • גימנסטרדה  ארצית
  • תחרויות במגוון תחומים בפסטיבל כרמיאל.
  • תחרות מחול ללהקות ולסולנים מטעם משרד החינוך.

מופעי בית הספר:

  • שיעורים פתוחים במהלך השנה.
  • מופעי נושא באמצע שנה ללהקות הייצוגיות.
  • פרמיירות לכלל תלמידי בית הספר בסוף השנה.

קורסים וסדנאות:

  • מחנה מחול שנתי לרקדנים הצעירים.
  • קורס שנתי לרקדנים הבוגרים
    (בשיתוף בתי ספר נוספים, מהמובילים בארץ)
  • קורס קיץ אינטנסיבי, בהנחיית מורים וכוריאוגרפים מהשורה הראשונה
  • סדנאות אומן לאורך השנה, עם יוצרים מהארץ ומהעולם.

פסטיבלים:

  • פסטיבל כרמיאל
  • פסטיבל להקות "אפרוחים" – מחול ישראלי

 

קורסים, משלחות ופסטיבלים בחו"ל:

  • קורסים בבתי הספר הטובים בעולם בתחום המחול.
  • פסטיבלי פולקלור.
  • הופעות לקהילות יהודיות בעולם.
  • משלחות ייצוגיות הכוללות פעילויות בקהילות השונות.

גלריות

וידאו

 
 

events

צרו קשר

רחוב עמק אילון 32 (פינת רחוב כרמל)
בית התרבות שוהם, 60850

Email:info@dulyart.co.il

טלפון משרד:
03-9795201
ימים א'-ה' 14:00-19:00

מוקד חמש:
03-9723001
03-9773252

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
טלפונים: 03-9795201
ימים א'-ה' 19:00 -14:00

מוקד חמש: 03-9723001 / 03-9773252

Email:
info@dulyart.co.il

רחוב עמק אילון 32 (פינת רחוב כרמל) בית התרבות שוהם, 60850

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.